Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-12-13, 13:11  
Rescue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Beğendikleri: 0
Beğeni Puanı: 4
Tecrübe Puanı: 10
Rescue is on a distinguished road
Tesekkür: 0
2 Mesajina 4 Tesekkür Aldi

Ama amaa amaaaa beenn senii yeriiimmmm ki
Bu kadar tatlı olmaya hakkın yok!!!
MAŞAALLAH..
ALLAH'ım seni aile ve tüm sevdiklerine bağışlasın..

Formal müzik eğitimi almamış, doğal bir ses üstelik çocuk..Yalnız amatör değil profesyonelce yorumlanmış..
Sesinde her hangi bir kırılma, çatlama , detone yok
Daha ne söyleyeyiimmm
Sesin tınısı, gürlüğü ve genişliği mükemmel ses rengi harikaaaaa müziksel duyarlılık,
konuşmada anlaşılırlık, jestleerrrr mimikleerrr oyy oyyy o mimikler yok mu o mimikleerrr
açını bununu çol döcünü yediğiiimmmm
senin ooooo ses ahenkini, armonini, tınınıııı, harmonie, nağmeni diyaframınıı yediğiiimmm

Bir Pitbull hayranı olarak ben.. Pitbull'un o kendinden emin duruşu, tam olan özgüveni
ve zirvede olan egosuna ve ve vee tabii ki mimiklerine, ukalalığına aşık ikeennnn
bir de sen mi çıktın be çocuk!!!
Oyy oyyy oyyy ben nerelere gideeemmmm...

Ne ise bu kadar yorum yeterli aksi takdir de herkes deli olduğumu anlayacak Afganlı bebişiimm..

ALLAH'ım seni nazarlardan korusun, İman zenginliği ve hayırlı, sağlıklı başarılı ve tabii ki ailen-sevdiklerin ile birlikte uzun ömürler versin..

Size geldiğimiz de Usta bu tatlı bebişi bizlerle paylaşarak beni çıldırtmaya hakkınız yok!!!

Bi delem, bi delem, hencer zedend ber sine-em
Mihenem, mihenem, tekdirem ah hemin est, çera, çera, ay çera?
Çek çeke baran-e behar şirin est, der yad darem tooora
Şod bidâr der del, gem-e dirînem, ez nâz-e lalezaaaaar..... oyy beenn senin mimiklerini yeriimm oyyyyyyyyy!!!

Yeryüzündeki şartların düzelmesi, sadece bilimsel buluşlardan çok ahlaklı bir yaşama düzeninin gerçekleşmesine bağlıdır.

Öyle ölsem, öyle ölsem ki çocuklar..
Size hiç ölüm kalmasa...

Aklımda kalanlara Helal olsun...
Rescue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Paylas Alıntı ile Cevapla