Geri git   ParkSohbet.Com Forumları > > >

Sponsor Reklam Alanı

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 03-01-09, 15:58   #1
mertcaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: 02.12.2008
Mesajlar: 8.021
Beğendikleri: 0
Beğeni Puanı: 6
Tecrübe Puanı: 13
mertcaN is on a distinguished road
Wink Burçların Fiziki Görünümleri

KOÇ BURCU TİPİ:
Çok görülen Koç tipi orta boyludur. Ancak uzun boylu Koçlar da vardır.
Her iki şekilde de ortak özellik, dolgun etli ve kaslı bir vücuddur. Kol ve bacak adeleleri çok güçlüdür. Bu özellik onları canlı ve hareketli yapar.
Omuzlar geniş, kalça dardır. Bacak boyu bedene nisbetle kısadır. Kollar uzun değil fakat güçlüdür. El ayası uzundur. Parmaklar dipten uca aynı kalınlıkta olup, parmak uçları küte yakın kavislidir.
Çatık kaşlar, kavisli uzun burun, sert ve keskin bakışlı gözler adeta bir koç yüzünü anımsatır. Kirpikden yana da zengindir. Alın açık ve çıkıkçadır.
Renk genellikle erkeklerde koyu, kadınlarda biraz daha açık olur. Saçlar kalın telli, dalgalı hatta kıvırcıktır. Yüzde bir iz bulunması çok doğaldır.


BOĞA BURCU TİPİ
Orta boylu, etli, tıknaz hatta göbeklidir. Kol ve bacaklar kısa ve tombuldur.
En tipik özelliği, sanki boyun yokmuş gibi başın bedene oturmuş olmasıdır. Aslında çok kısa bir boyun vardır. Birde ensedeki çıkıntı tipiktir.
Yüz yuvarlak, ağız, burun, kulaklar, dudaklar etli ve iridir. Yanakta gamze veya tombulluk olur. Çene kısadır. Yüzde masum ve sakin bir ifade vardır. Ama kızdığı zaman bu ifade çok sert olur.
Eller toplu ve etlidir ama çok yumuşak değildir. Parmaklarda boğumlar vardır. Parmak uçları hafif yuvarlaktır. Genç yaşta çok toplu olmasa bile yaş ilerledikçe kilo artar. Zayıf boğa tipine pek rastlanmaz.


İKİZLER BURCU TİPİ
İlk akla gelen tipik özellik, incelik, uzunluk ve zayıflıktır. Orta boylu bile olsa kesinlikle zayıftır. Ancak bu zayıflık güçsüzlük demek değildir, aksine kuvvetli ve son derece çeviktir. Kilo almağa uygun olmayan tiplerdir.
Kollar bacaklar uzun, vücud kemiklidir ama kemikler ince ve muntazamdır.
Yüz erkekte iri kemikli ve belirgin köşeli, kadında daha hoş, zarif, ince ve estetik üçgen biçimindedir. İrice olan burun muntazam fakat uzuncadır. Yüzde çiller görmek mümkündür. Dudaklar ince, etsizdir. Kulaklar küçük ve muntazamdır. Boyun uzundur.
Eller ince uzun, parmaklar kürdan gibidir. Parmaklarda eklem yerleri kemiklidir. Bu yüzden parmak dipleri ince kalır. Tırnaklar ince, uzun ve sivridir. Eller çok maharetlidir. Elleri, kolları, ayakları devamlı hareket halinde olan kişiler kesin İkizler burcudur. Solak olanlar da genellikle bu burçtan çıkar...
Yaşlandıkları zaman bile genç görünen bir yapısal özellikleri vardır.


YENGEÇ BURCU TİPİ
Hemen diyebiliriz ki, kısa boy... Vücud oldukça toplu hatlar yuvarlaktır. Omuzlar düşükçedir.
Baş da yuvarlaktır. Burnun üstünde kemik çıkıntısı bulunur ve öne doğru sarkmış bir görünüşü vardır. Gaga burun... Burun ucu genellikle sivridir. Gözler masum ifadeli olup yuvarlaktır. Renkli göz verebilir. Çenenin çok ufak olması ve çene altındaki ikinci çene birikintisi tipik özelliktir.
İç yapıda ateş gurubundan bir burç varsa yanaklar kırmızı olur.
Eller tombul, küçük... Parmaklar oldukça kısa, yumuşak etli ve uca doğru sivrilen bir yapıdadır. Ayaklar da ufaktır.
Kalça fazla değildir ama hatırı sayılır bir karın vardır. Yürüyüş iki yana sallanır gibidir.


ASLAN BURCU TİPİ
Boylu poslu, enine boyuna, aslan gibi gösterişli.... ifadesi bu burç insanını iyi tarif eder.
Omuzlar geniş, kalça dardır. Kemikler kalındır. Et yapısı serttir. Bu iri, uzun ve kuvvetli yapıya oranla baş küçüktür. Saçların gür olması özel bir çekicilik ve hava verir.
Gözler büyük ihtimalle renkli olur. Çenede bir çukur veya çizgi olur ki bu da bir özellik verir. Hoştur, yakışıklıdır, çekicidir ama ne yazık ki eller için aynı şeyler pek söylenemez.
Tipik aslan eli "pençe" gibi olur. Yani, kemikli, eklem yerleri çok belirgin, el çizgileri ben burdayım dercesine derindir. El sert ve çok güçlüdür. Kendinden emin ve kuvvetli oluşuna rağmen yürüyüşü yumuşaktır.


BAŞAK BURCU TİPİ
İncelik, düzgünlük, temizlik, zariflik başak tipini iyi tarif eder.
Ancak vucud kısımlarını tek tek incelemeyin. Çünkü güzel olmayan kısımlar vardır ama her ne hikmetse genel görünüşü çok güzel olur. Manken tipidir. Bedenleri zerafetini hiç bir zaman kaybetmez.
Sanki giysi taşımak için vardırlar. Bel inceliği önemli bir özellik sayılabilir. Genelde çok tipik özelliği olmayan vasat fakat hoş tiplerdir.
Ten rengi koyudur. Cilt muntazam ve pürüzsüzdür. Makyaj için müsaittir. Yüz hatları düzgün görünür. Gözlerde hafif alaycı bir bakış vardır. Belli etkiler varsa eller çok güzel olur. Diş yapısı tipiktir. Ön iki diş uzun veya aralıklıdır.
Sert etki almışsa abartılı kısımlar görülür. Çok iri bir burun, ağız, çıkık diz ve topuk kemiği gibi...


TERAZİ BURCU TİPİ
Erkekte yakışıklılık, kadında güzellik verir. Özellikle yüz çok güzel olur. Ten yumuşak ve hoştur. Boy ne uzun ne kısa, ikisi arasıdır... Kemikler düzgün ama belirgin değildir.
Hafif etlimsi bir yapısı vardır. Kilo almağa istidatl›d›r. Yüz ovalimsidir, hatlar narin ve düzgündür. Yanakta özellik veren bir ben olabilir. Eller kemikliliğini kaybetmiştir. Hafif etli, parmak dipleri aralıksız, uca doğru hafif incelme görülür.
Giyimine düşkündür. Giysilerinde renk uyumuna çok dikkat eder. Erkeklerde fluar takmak, bayanlarda eşarp kullanmak, onlar için gerçek şıklığın temelidir.


AKREP BURCU TİPİ
Genellikle orta veya kısa boylu.
Kalın ve pek biçimli olmayan kemik yapısı, kısa ve çoğunlukla hafif eğri bacaklar... .
Boyun kalındır. Bedensel görünüm çok güçlüdür. Ama en tipik akrep özelliği ise kesik "V" çene ile başa yapışık uzun kulaklardır. Çene belirgin kemiklidir; "V" gibidir ama ucu küt kesilmiş!... Gözler güzel, bakışlar etkiliyicidir ancak ciddi ve inceleyen bir yüz ifadesi vardır. Yüz hatları keskindir. El ve ayaklar kabadır. Diğer su yapılarındaki gibi yumuşak değildir.
Sonuçta belki güzel değil ama seksi bir çekicilik verdiği kesindir.


YAY BURCU TİPİ
Uzunca boy, ince ve düzgün yapı, genişce omuzlarla sportif ve asil bir hava sergiler. Kalça kısmı belirgindir.
Özellikle bayanlarda kilo artışı kalça kısımlarda olur. Orta yaşı geçen yay erkeğinde ise göbek oluşur.
Yay en tipik özelliği ise geniş ve açık bir alın olup erkeklerde bu açıklık alnın iki tarafında daha derindir.
Kadında alın çok açık olmaz, erkekteki gibi saç açıklığı çok belirgin değildir.
Yüz oval olup kemikli değildir ama etli de değildir. Yüz "V" harfi ile "U" harfi arasındaki bir görünümdedir.. Hatlar hoştur. Burun kalemle çizilmiş gibi güzeldir. Dudaklar ince ve etsizdir ki alaycı olabilsin. Güneş gördükçe yüzde çiller ve benler belirebilir. Bazen ön iki diş biraz uzunca olur.
El ayası parmaklardan daha uzundur. Parmaklar muntazam ve az etlidir ama kemikli değildir. Parmak uçları hafif yuvarlaktır. Bedenlerine oranla kollar uzundur.


OĞLAK BURCU TİPİ
Orta boy, bazen de kısaca bir boy... İnce ve kemikli bir yapı. Sırt hafif öne doğru eğik gibi durur. Gögüs yapısı dardır. Bacaklar kemiklidir. Dizler çıkıkçadır, iki yana hafif sallanır gibi yürürler.
El ayası ve parmak uzunluğu eşittir. Kare el yapısı... Parmak uçları kesilmiş gibi küttür. Bu özellik tipiktir. Parmaklar sert etli ve kalındır...
Uzun yüz ve çıkık elmacık kemikleri oğlak yüzünü iyi tanımlar. Ancak, yüzün genel görünümü "U" harfini andırır. Yanak kısmı etlicedir. Çene uzun, gözler badem göz, bakışlar etkileyici ama donuk.... Alın geniş, açık ve hafif çıkık gibidir. Erkekte sakal ve bıyık çok seyrektir.
Bu yüz güzel olmasa bile kesinlikle fotojeniktir. İyi yıldız etkileri varsa esmer güzelleri çıkar. Oğlak yüzü soğuk güzellik verir. Sanki bu yüze gülmek yasaklanmıştır.


KOVA BURCU TİPİ
Genellikle orta hatta kısa boy, toparlak ama sevimli bir beden...
Kadında yüz ve cilt çok güzeldir. Kadife gibidir adeta bakmağa kıyılmaz.
Erkek kova yüzü ise, afacan, yaramaz bir çocuk yüzü ifadesi taşır... Burun kalkık olabilir. Dişler muntazamdır.
Tıknaz, etli, yuvarlak hatlı bu beden güzel olmasa da hoş ve cana yakın hava yaratır.
Bazen bayanlarda, belden yukarısı normal, belden aşağısı adeta kova gibi yuvarlak olur.
El ve ayak bilekleri boğumlu olabilir. Kovaların çoğunda bacaklarda varis bulunur. Eller küçük, az etli, parmaklar daha uzun ve uçları sivrimsidir. Parmak dipleri daha topludur. Özetle farklıyım diyen bir yapı sergiler.BALIK BURCU TİPİ
Kısa boylu çabuk kilo alabilen, etli, yumuşak ve sulu bir yapı... Kol ve bacakların kısalığı tipik özelliktir. Omuzlar dardır. Buna mukabil ayaklar büyükçedir ve muntazam değildir. Eller tombul ve küçük, parmaklar kısa ve boğumludur. Ten soluk beyazdır. Yürüyüş yuvarlanırcasınadır...
Büyük yuvarlak ya da hafif ovalimsi etli bir yüzde burun, dolgun dudaklar ve kulaklar iri kalır. Ama kulaklar akrepteki kadar arkaya yapışık gibi değildir. Hülyalı, uykulu bakan gözler güzeldir. Uzun kirpikler onu süsler. Genelde güzel değildir ama sevimlidir. Kadınlarda daha cazibeli hava verir. Yaş ilerledikçe kilo daha da fazlalaşır...
وَعَنْ أبي هُرَيرةَ رضي اللَّه عَنه أنَّ رَسُولَ اللَّهِ صَلّى اللهُ عَلَيْهِ وسَلَّم قَالَ : « … مَنْ غَشَّنَا فَلَيْسَ مِنَّا ».

Ebû Hureyre’den (r.a.) rivayet edildiğine göre Resûlullah (s.a.v.) şöyle buyurdu:

“Bizi aldatan bizden değildir.”
mertcaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Paylas Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-09, 02:48   #2
SnM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: 14.02.2009
Mesajlar: 57
Beğendikleri: 0
Beğeni Puanı: 0
Tecrübe Puanı: 10
SnM is on a distinguished road
Standart

ucundan kiyisindan yakalamisim burcumu
WWW.PARKSOHBET.COM
SnM isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Paylas Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-09, 18:44   #3
IdE_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: 11.01.2009
Mesajlar: 307
Beğendikleri: 0
Beğeni Puanı: 0
Tecrübe Puanı: 10
IdE_ is on a distinguished road
Standart

Benim Yengeç bu sefer tutmadı
Ah!!Yarası Kumral..

Yaprağını Hüzün Kemirmiş İnce Sızılı Çiçek..

Acısı Tarifsizdir KANARKEN Koklanmanın..IdE_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Paylas Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Tags
burçların, fiziki, görünümleri


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Bingöl Fiziki Yapı Usta Bingöl 0 05-04-16 20:50
Bilecik Fiziki Yapı Usta Bilecik 0 31-03-16 23:26
Balıkesir Fiziki Yapısı Usta Balıkesir 0 29-03-16 22:26
Aydın Fiziki Yapı Usta Aydın 0 26-03-16 14:47
Afyonkarahisar Fiziki Yapı Usta Afyon 0 08-03-16 05:16

sinan525 saat..

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Sorunlarınız için bizimle iletişime geçin
Ağızdan çıkan söz, yaydan fırlayan oka benzer. İkisini de geri getirmek mümkün değildir. Ok atılmadan önce iyi nişan alınmalı, söz söylenilmeden önce iyi düşünülmelidir.
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sohbet Chat Sohbet Odaları
Sohbet