Geri git   ParkSohbet.Com Forumları > >

Forum Kuralları ve Duyurular Forum Kuralları ve Duyurular Bu Bölümde Yapılacaktır

Sponsor Reklam Alanı

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 03-03-13, 01:24   #1
Usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Beğendikleri: 9
Beğeni Puanı: 38
Tecrübe Puanı: 19
Usta is on a distinguished road
Tesekkür: 9
29 Mesajina 38 Tesekkür Aldi
Standart Zahmetsiz Rahmet.. olmaz..

Öncelikle okuyan okumayan, şu an aramızda olan olmayan tüm arkadaşlarıma, abilerime ablalarıma, kardeşlerime ve değerli parksohbet.com ailesine saygı sevgi ve hürmetle en derin duygularımla selamlar Rabbimden Saglıklı ve İman dolu bir hayat dileyerek başlıyorum satırlarıma.

Nerden icap etti ? neden yazıyorum bu satırları bilmmiyorum. Az önce değerli abimiz Antika ile laflarken uzun zamandır içimden geçenleri yazma istegi duydum birden.

2000 li yıllarda tanıştığım İrC ile sohbet odalarında takılmaya basladım.. Turkıyenın önde gelen buyuk sitelerinden birinde adminliğe kadar yükseldim ve en son 2006 da orayı bırakıp Parksohbet.com adı altında değerli büyüklerimiz ve abilerimiz kardeşlerimizin teşviki ile burayı açtık.

Sitemizin büyümesi ilerlemesi için elimizden geleni yaptık, en deger verdiğimiz seyler sitemizde abi kardes abla olguları ıle hareket etmek, küfür kavga ve illegal davranışlardan, nahoş hareketlerden uzak bir sekilde yolumuza devam etmek adına çalıştık cabaladık. Gün oldu hatalarimiz oldu gün oldu eksiklerimiz oldu, aramızdan ayrılanlar kalbi kırılanlar oldu.. bunlar bılerek yada ısteyerek yapılmıs seyler olmasada haklarını helal etmelerını gıyaben istiyorum.

Şu anda türkiyenin önde gelen siteleri arasında ilk 10 sırada bulunmaktayız. Bu devamlı olur yada olmaz, ama ben verdiğim sözü tuttum Allah'ın izni ile ılk sayfaya cıktık. Elimden geleni yapmaya da Elimden gelmeyeni de yapmaya gayret ediyorum.

Bir Ekmek düşünün, Sofralarınıza sofralarımıza gelene kadar kac safhadan geciyor ? tarlaya ekılen bugday belırlı bır asamadan gecınce un oluyor, un fırına gıdıyor ve maya ıle hamur oluyor , hamur fırında onca atesın ıcınde yanıyor cıle cekıyor ve ekmek oluyor, ekmek fırından yada bakkaldan alınmak ıcın Alınterımız ıle kazandıgımız para ıle alınıyor ve sofralarımıza gelıyor.. Bir domates aynı sekılde.. her şey bir zahmet ürünüdür..

Bizim yaptığımız da az da olsa zahmetle yapılmıs şeydir.. Sizlere daha huzurlu daha seviyeli bir ortam kurabilmek. Eksiklerimiz hatalarımız var Rabbim cümlemizin eksik ve hatalarını affetsin inşallah.

Lütfen Şikayet ve olumsuz seylerde bizimle iletişime geçin.

Bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür eder , Hayatınızın devamında sevdıklerınızle mutlu olmanızı Cenab-ı Hak'tan dileriz.

Saygı ve sevgi dileklerimle.

Parksohbet.com Yönetimi adına. usta.

Zoruma gideni içime attım...
Şimdi kolayıma geldiği kadarıyla birleştiriyorum kelimeleri...
Neyi ne kadar anlatabilirki insan?Yaşadığı hep kendine..Acısının tadı sadece
kendine..

Sohbet Sitemiz Hakkında Bilgi Almak için Tıklayınız

Usta isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Paylas Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-13, 00:38   #2
Yumak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Beğendikleri: 8
Beğeni Puanı: 7
Tecrübe Puanı: 20
Yumak is on a distinguished road
Tesekkür: 8
7 Mesajina 7 Tesekkür Aldi

Böylesi içten yazılmış cümlelerin ardından nacizane bende birşeyler karalamak istedim.Parksohbetin kurulumundan önce bazı abilerimizle,arkadaşlarımızla başka bi yerdeydik ve bi gün isabetli bi kararla abilerimizin,arkadaşlarımızın ParkSohbeti kurduğunu öğrendim;ve yine isabetli bi karar olduğuna inandığım Parksohbette sanal hayatımı devam ettirme kararı aldım..Yıl 06'da başladığım parksohbet hayatım o gün bugündür forum ağırlıklı çalışmalarımla devam etmekte..Kendime göre,kendimce sebepleri barındırdığına inandığım nedenlerden dolayı bi dönem parksohbette olmadım evet,doğrudur..Ara verdiğim dönem zarfında parksohbet sevgisi,parksohbet/forum sevgisi hep yüreğimin bi kenarında barınmıştır..Çünkü özellikle forum adına paylaşım yapmak sanalda benim için ayrı bi zevk olmuştur,olmaya da devam etmektedir;nasipin gittiği yere kadar..Parksohbet ilk kurulduğu zamandan itibaren çok yol aldı...Ve bu yol da emeği geçen,vakit ayıran şu anda burda olan,olmayan tüm arkadaşlarıma can-ı gönülden şahsım adına teşekkür ediyorum..Ve yine parksohbetin şu anda büyük platformlar arasında olmasında en büyük emeğe sahip;emeğini asla esirgemeyen ''ParkSohbet'in Kilometretaşı'' diye nitelendirdiğim sevgili uSta'ya sonsuz teşekkürler..Allah herkesin yolunu açık etsin,sevgi ve saygılarımla..

[*Ne kimseyi bir Hırs UğRuna Satarım.. Ne de Kimseye yaLakaLık Yaparım.. BEN sadece, bendeki doğruLarı YaşaRım..!.*]

İzin verdiğim kadar bilirler beni.. Gerisi sadece zannettikleridir...!
Yumak isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Paylas Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil