Geri git   ParkSohbet.Com Forumları > > >

Türkiye Haberleri Yurt içinden Taze ve sicak haberler..

Sponsor Reklam Alanı

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 13-06-16, 19:29   #1
Usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Beğendikleri: 9
Beğeni Puanı: 38
Tecrübe Puanı: 19
Usta is on a distinguished road
Standart Atalay Filiz'i Kim Yakalattı ?

Atalay Filiz'i nasıl yakalattığını anlattı

İzmir'de yakalanan Atalay Filiz'in görüldüğü yeri ve bindiği son minibüsün plakasını polise bildiren Mustafa Alsu, zanlının yakalanmasında önemli rol oynadı.

İstanbul ve Ankara'daki 3 cinayetin zanlısı olarak aranırken İzmir'de yakalanan Atalay Filiz'in görüldüğü yeri ve bindiği son minibüsün plakasını polise bildiren Mustafa Alsu, zanlının yakalanmasında önemli rol oynadı.

Polise yaptıkları ihbarlarla Filiz'in yakalanmasında katkısı bulunan iki kişiden biri olan Mustafa Alsu, zanlıyı nasıl yakalattığını anlattı.

Menderes'te bir kahvehanede çaycı olarak çalışan 53 yaşındaki Alsu, dün sabah kahveyi açtıktan sonra bir süre gazete okuduğunu dile getirerek, Atalay Filiz'le ilgili haberlere göz attığını anlattı.

Her gün Filiz'in haberlerini okuduğunu aktaran Alsu, "Bir baktım karşımda duruyor adam. Yanımda 3 kişi vardı, gazetedeki fotoğrafı gösterdim 'bakın bakalım bu o değil mi?' diye onlara da sordum. Fotoğrafa baktılar, yolun karşısındaki durakta bekleyen kişiye baktılar, 'o' dediler. Bizim baktığımızı görünce arkasını döndü." diye konuştu.

"Elinde mont vardı, bizim buranın insanı olsa niye mont taşısın"

Alsu, gördükleri kişinin aranan kişi olduğuna ilişkin, iki müşterisinin de görüşünü aldığını kaydederek, şunları ifade etti:

"Bitkin görünüyordu. Elinde mont vardı, bizim buranın insanı olsa niye mont taşısın, belli ki dışarıda yatıyordu. Sırt çantası vardı, su vardı yanında. Bakışımızdan rahatsız olunca yürümeye başladı. Hemen polis hattı 155'i aradım, haber verdim. Sonra dolmuşa bindi. İzmir'e doğru giden Bulgurca - Sarnıç dolmuşuna bindi. Tekrar 155'i aradım, dolmuşun plakasını verdim. Sonra öğrendim ki yakalanmış."

Alsu'ya ödül verilecek

Olayın ardından İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Karakuş'la görüştüğünü, kendisine teşekkür ettiğini kaydeden Alsu, "zanlının yakalanmasına yardımları nedeniyle kendine ödül verileceğini" söylediğini anlattı.

Emniyet Müdürlüğünün, ihbarlarıyla Filiz'in yakalanmasında önemli rol oynayan Taha Gürses ve Alsu'ya ödül vereceği öğrenildi.

Etiketler: mustafa alsu, izmir, ihbarcı, atalay filiz

Zoruma gideni içime attım...
Şimdi kolayıma geldiği kadarıyla birleştiriyorum kelimeleri...
Neyi ne kadar anlatabilirki insan?Yaşadığı hep kendine..Acısının tadı sadece
kendine..

Sohbet Sitemiz Hakkında Bilgi Almak için Tıklayınız

Usta isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Paylas Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Tags
atalay filiz, ihbarcı, izmir, mustafa alsu

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil